BALIA DO KĄPIELI "EXCLUSIVE"

BALIA DO KĄPIELI "EXCLUSIVE"
BALIA DO KĄPIELI "EXCLUSIVE"
BALIA DO KĄPIELI "EXCLUSIVE"

Kolekcja "Exclusive" to są tradycyjne okrągłe balie do kąpieli, różniące się wewnętrzną powłoką polimerową i systemem montażu. Taka balia do kąpieli jest idealna dla każdego, kto chce otrzymywać beczkę z reprezentacyjnym pięknym wyglądem, gładką błyszczącą powłoką i minimalną opieką nad powierzchnią.

 

Balia do kąpieli Exclusive

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Charakterystyka balii do kąpieli Exclusive

 

Rozmiar: standardowy średnica 150 cm, wielka beczka 180 cm.

 

Pojemność: 6 lub 8 miejsc do siedzenia (zdejmowane ławki).

 

Wysokość: standardowa zewnętrzna wysokość balii do kąpieli 110 cm, ale w razie potrzeby może być 150 cm.

 

Głębokość:  wewnętrzna głębokość 90 cm, co pozwala znajdować się w niej pół siedzącej, prawie w całości pokryty wodą, co odróżnia balię od wanny ogrodowej.

 

Objętość: całkowita objętość wynosi 1200 lub 1800 l.

 

 

Typ instalacji

 

  • wewnątrz lub na zewnątrz.

 

 

Woda

 

  • można je napełniać zarówno ciepłą jak i zimną wodą. Balia do kąpieli może być używana jako beczka do sauny (lodowa, schładzania po saunie) oraz jako beczka kąpielowa wyposażona podgrewaczem elektrycznem, gazowym lub piecem opalanym drewnem.

 

 

 

Konfiguracja

 

  • balia do kąpieli Exclusive składa się z bocznych sektorów i części podstawy. Każdy sektor wstępnie zmontowany z desek, wewnętrzne szwy między którymi przetwarzane specjalnym uszczelniaczem, który nadaje wytrzymałość szwom i usuwa możliwość wystąpienia wycieków, po czym powierzchnia wewnętrzna pokryta materiałem polimerowym. Dno składa się z trzech części i wykonane w podobny sposób. Balia do kąpieli  wyposażona jest w spust denny przystosowany do podłączenia syfonu lub innego systemu, umożliwiający jej łatwe użytkowanie z jednoczesnym zachowaniem wysokiego poziomu higieny.

 

Zdejmowane ławki! Jedyny producent, który zaprojektował zdejmowane ławki co daje łatwy dostęp do trudno dostępnych miejsc oraz większą wygodę wewnątrz dla nóg.

 

 

Materiał

 

  • balia do kąpieli wykonana jest z fińskiej termo sosny Lunawood. Naturalne czyste termodrewno nie zawiera lakieru lub kleju, związków chemicznych, żywic.

 

Pokrycie: wewnętrzne ścianki i dno są pokryte ekologicznym elastycznym polimerem z wysoką wytrzymałością i odpornością na wodę. Powłoka ułatwia oczyszczanie powierzchni i nadaje beczce piękny wygląd, powierzchnia się staje gładką i błyszczącą. Na zewnętrzną stronę beczki kąpielowej i ławy polimer się nie nakłada, ale wszystko zależy od żądania klienta.

 

 

Okres gwarancji

 

  • 2 lata do użytku prywatnego, 6 miesięcy w komercyjnym użyciu.

 

 

Dodatkowe opcje

 

    + systemy oczyszczania i dezynfekcji wody, zewnętrzne podgrzewacze wody, systemy aero- i hydromasażu, system sterowania, LED podświetlenie i drewniane akcesoria.

 

Kto nie zażywał kąpieli pod gwiazdami, ten musi koniecznie to spróbować. Odpocznij od miejskiego zgielku w fińskiej beczce.

Balia do kąpieli - łatwy sposób do piękna i zdrowia!