BALIA DO KĄPIELI "EXCLUSIVE"
BALIA DO KĄPIELI "EXCLUSIVE"

BALIA DO KĄPIELI "EXCLUSIVE"

Kolekcja "Exclusive" to są tradycyjne okrągłe balie do kąpieli, różniące się wewnętrzną powłoką polimerową i systemem montażu. Taka balia do kąpieli jest idealna dla każdego, kto chce otrzymywać beczkę z reprezentacyjnym pięknym wyglądem, gładką błyszczącą powłoką i minimalną opieką nad powierzchnią.

 

Balia do kąpieli Exclusive

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Charakterystyka balii do kąpieli Exclusive

 

Rozmiar: standardowy średnica 150 cm, wielka beczka 180 cm.

 

Pojemność: 6 lub 8 miejsc do siedzenia (zdejmowane ławki).

 

Wysokość: standardowa zewnętrzna wysokość balii do kąpieli 110 cm, ale w razie potrzeby może być 150 cm.

 

Głębokość:  wewnętrzna głębokość 90 cm, co pozwala znajdować się w niej pół siedzącej, prawie w całości pokryty wodą, co odróżnia balię od wanny ogrodowej.

 

Objętość: całkowita objętość wynosi 1200 lub 1800 l.

 

 

Typ instalacji

 

  • wewnątrz lub na zewnątrz.

 

 

Woda

 

  • można je napełniać zarówno ciepłą jak i zimną wodą. Balia do kąpieli może być używana jako beczka do sauny (lodowa, schładzania po saunie) oraz jako beczka kąpielowa wyposażona podgrewaczem elektrycznem, gazowym lub piecem opalanym drewnem.

 

 

 

Konfiguracja

 

  • balia do kąpieli Exclusive składa się z bocznych sektorów i części podstawy. Każdy sektor wstępnie zmontowany z desek, wewnętrzne szwy między którymi przetwarzane specjalnym uszczelniaczem, który nadaje wytrzymałość szwom i usuwa możliwość wystąpienia wycieków, po czym powierzchnia wewnętrzna pokryta materiałem polimerowym. Dno składa się z trzech części i wykonane w podobny sposób. Balia do kąpieli  wyposażona jest w spust denny przystosowany do podłączenia syfonu lub innego systemu, umożliwiający jej łatwe użytkowanie z jednoczesnym zachowaniem wysokiego poziomu higieny.

 

Zdejmowane ławki! Firma SPadealers Oy jest jedynym producentem, który zaprojektował zdejmowane ławki co daje łatwy dostęp do trudno dostępnych miejsc oraz większą wygodę wewnątrz dla nóg.

 

 

Materiał

 

  • balia do kąpieli wykonana jest z fińskiej termo sosny Lunawood. Naturalne czyste termodrewno nie zawiera lakieru lub kleju, związków chemicznych, żywic.

 

Pokrycie: wewnętrzne ścianki i dno są pokryte ekologicznym elastycznym polimerem z wysoką wytrzymałością i odpornością na wodę. Powłoka ułatwia oczyszczanie powierzchni i nadaje beczce piękny wygląd, powierzchnia się staje gładką i błyszczącą. Na zewnętrzną stronę beczki kąpielowej i ławy polimer się nie nakłada, ale wszystko zależy od żądania klienta.

 

 

Okres gwarancji

 

  • 2 lata do użytku prywatnego, 6 miesięcy w komercyjnym użyciu.

 

 

Dodatkowe opcje

 

    + systemy oczyszczania i dezynfekcji wody, zewnętrzne podgrzewacze wody, systemy aero- i hydromasażu, system sterowania, LED podświetlenie i drewniane akcesoria.

 

Kto nie zażywał kąpieli pod gwiazdami, ten musi koniecznie to spróbować. Odpocznij od miejskiego zgielku w fińskiej beczce.

Balia do kąpieli - łatwy sposób do piękna i zdrowia!

 

BALIA DO KĄPIELI "EXCLUSIVE"