BALIA KĄPIELOWA "RELAX"

balia kąpielowa Relax Electric
balia kąpielowa Relax Cooler
balia kąpielowa Relax

Balia kąpielowa "Relax" od fińskiego producenta to jest niepowtarzalny styl i harmonia płynąca z natury. Oferujemy piękne, przyjemne w dotyku balie kąpielowe w tym z masażem o doskonałej estetyce jedno bądź dwuosobowe. Balie kąpielowe mogą same w sobie stanowić element pomieszczenia i znajdują zastosowanie podczas kąpieli schładzającej po saunie, idealnie sprawdzają się także jako wolnostojące ciepłe wanny w domowej łazience.

 

Balie kąpielowe Relax

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Główne zalety owalnych fińskich balii kąpielowych są praktyczność oraz wygoda. Kąpiel w balii kąpielowej z masażem jest o wiele przyjemniejsza i bardziej relaksująca, niż w wannach żeliwnych, z laminatu czy akrylowych.

 

Charakterystyka balii kąpielowych Relax

 

Rozmiar: wewnętrzne szerokość 63cm i długość 127cm (wewnątrz), wysokości ścian w zależności od modelu 53-90cm.

 

Pojemność: idealne dla 1-2 osób (zdejmowane ławki).

 

Objętość: fińska wanna dwuosobowa wymaga 490 l. natomiast jednoosobowa 280 l. wody.

 

 

 

Typ instalacji

 

  • wewnątrz lub na zewnątrz.

 

 

 

Woda

 

  • gorąca, zimna. Każda balia kąpielowa może być używana z zimną wodą, oprócz tego jako głęboka wanna do sauny wyposażona podgrewaczem elektrycznem lub piecem opalanym drewnem. Zanurzenie w gorącej wodzie pozwala zrelaksować ciało i zahartować organizm.

 

 

 

Konfiguracja

 

  • w procesie produkcji balii kąpielowych Relax wykorzystana technologia łączenia desek na pióro-wpust, które ściągnięte między sobą obręczami ze stali nierdzewnej, bez użycia kleju. Niektóre modele są termicznie izolowane.

 

Pokrycie: wewnętrzne ścianki i dno balii kąpielowych mogą być pokryte ekologicznym elastycznym polimerem z wysoką wytrzymałością i odpornością na wodę. Powłoka ułatwia oczyszczanie powierzchni i nadaje wannom piękny luksusowy wygląd.

 

 

 

 

Materiał

 

 

 

 

 

Okres gwarancji

 

  • 2 lata do użytku prywatnego, 6 miesięcy w komercyjnym użyciu.

 

 

 

 

Dodatkowe opcje

 

    + systemy oczyszczania i dezynfekcji wody, zewnętrzne podgrzewacze wody, systemy aeromasażu, system sterowania, LED podświetlenie i drewniane akcesoria.

 

Różne modele fińskich balii kąpielowych – cena za jakość, najlepszy wybór m.in. gwarantują nieograniczoną trwałość!

Balia kąpielowa – bogata zawartość w kompaktowej formie!