info[@]finnspa365.eu

BALIA PLASTIKOWA "CITYTUB", "TOPXSPA XS"

Balia plastikowa CityTub
Balia plastikowa FinnTub
Balia plastikowa TopSpa XS

Balia plastikowa "CitуTub", balie plastikowe do kąpieli "Finntub" oraz balia z wkładem do kąpieli "TopSPA XS" są połączenie nowoczesnych materiałów wysokiej jakości, niezawodnego sprzętu i przystępnej ceny, zapewnia wrażanie niezwykłej elegancji oraz łatwe w utrzymaniu czystości i higieny. Cechą tych modeli są odlewane wkłady wykończone drewnianą obudową z fińskiego thermo drewna najwyższej jakości od firmy Lunawood. Produkujemy balie ogrodowe plastikowe z wysokiej jakości materiałów i dbamy o ich szczegóły. Dodatkowo zapewniamy przyjemnym, odprężającym mini basenen za bardzo przystępną cenę.

 

Balia plastikowa CityTub, FinnTub, TopSpa XS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Balia z wkładem plastikowa do kąpieli CityTub produkowana jest z wysokiej jakości materiałów, które są w pełni zgodne ze standardami Unii Europejskiej. Te modele fińskich balii to kwintesencja przyjemności użytkowania dzięki wykonaniu wnętrza - gładki polietylen szarego lub czarnego koloru z marmurowym odcieniem. Dlaczego polietylen? W przeciwieństwie do polipropylenu, polietylen bardziej gęsty i ma niską wrażliwość na światło i tlen. Balie są wykończone fińskim thermo drewnem Lunawood. Wysoka jakość oznacza dobrą trwałość.
 

Balia akrylowa do kąpieli FinnTub, TopSpa XS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akrylowe balie TopSPA XS zostały zaprojektowane z myślą o intensywnym użytkowaniu. Z powodzeniem mogą zmierzyć się z surowym, fińskim klimatem. Wkład akrylowy posiada wyprofilowane siedziska oraz dodaje reprezentacyjny wygląd oraz ułatwia utrzymanie czystości wewnątrz, a także zapewnia balii do sauny większą żywotnością.

 

Te wszystkie modele są najlepszym wyborem dla aktywnych użytkowników, charakteryzują się zwiększoną odpornością na działanie środowiska zewnętrznego, funkcjonalnością i ergonomią miejsc do masażu.

 

Duża balia plastikowa do kąpieli to idealne połączenie naturalnych, nowoczesnych i niezwykle trwałych materiałów.

 

Charakterystyka balii plastikowych CityTub, FinnTub, TopSpa XS

 

Rozmiar: średnica zewnętrzna 180 cm, średnica wewnętrzna 166 cm.

 

Wysokość: zewnętrzna wysokość 111 cm.

 

Pojemność: duża balia plastikowa ma 6 miejsc do siedzenia.

 

Materiał wkładu: polietylen, akryl.

 

Obudowa: fińska sosna wysokiej jakości i wytrzymałości Lunawood. Naturalne czyste thermo drewno nie zawiera żywic, związków chemicznych, kleju itd. To wszystko gwarantuje oryginalność produktu i niezawodność konstrukcji.

 

 

 

Typ instalacji

 

  • wewnątrz (w domu, w saunie) lub na zewnątrz (w ogrodzie, na tarasie). Relaks i przydatność niezależnie od pory roku.

 

 

 

Okres gwarancji

 

  • 2 lata do użytku prywatnego, 6 miesięcy w komercyjnym użyciu.

 

 

 

Dodatkowe opcje

 

    + LED podświetlenie, system masażu powietrznego, zewnętrzne podgrzewacze wody, systemy oczyszczania i UV-dezynfekcji wody, system sterowania i inne akcesoria.

 

Biorąc pod uwagę preferencje naszych klientów stworzyliśmy dla Państwa różne warianty zestawów plastikowych balii ogrodowych z wkładem.

Wszystkie balie plastikowe oraz balie plastikowe do kąpieli są oryginalnym, ręcznie wykonywanym produktem fińskim!

Balia akrylowa do kąpieli TopSpa XS
Balia akrylowa TopSpa XS
Balia akrylowa do kąpieli CityTub