BALIA PLASTIKOWA "CITYTUB", "TOPXSPA XS"

Balia plastikowa "CitуTub", balie plastikowe do kąpieli "Finntub" oraz balia z wkładem do kąpieli "TopSPA XS" są połączenie nowoczesnych materiałów wysokiej jakości, niezawodnego sprzętu i przystępnej ceny, zapewnia wrażanie niezwykłej elegancji oraz łatwe w utrzymaniu czystości i higieny. Cechą tych modeli są odlewane wkłady wykończone drewnianą obudową z fińskiego thermo drewna najwyższej jakości od firmy Lunawood. Produkujemy balie ogrodowe plastikowe z wysokiej jakości materiałów i dbamy o ich szczegóły. Dodatkowo zapewniamy przyjemnym, odprężającym mini basenen za bardzo przystępną cenę.

 

Balia plastikowa CityTub, FinnTub, TopSpa XS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Balia z wkładem plastikowa do kąpieli CityTub produkowana jest z wysokiej jakości materiałów, które są w pełni zgodne ze standardami Unii Europejskiej. Te modele fińskich balii to kwintesencja przyjemności użytkowania dzięki wykonaniu wnętrza - gładki polietylen szarego lub czarnego koloru z marmurowym odcieniem. Dlaczego polietylen? W przeciwieństwie do polipropylenu, polietylen bardziej gęsty i ma niską wrażliwość na światło i tlen. Balie są wykończone fińskim thermo drewnem Lunawood. Wysoka jakość oznacza dobrą trwałość.
 

Balia akrylowa do kąpieli FinnTub, TopSpa XS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akrylowe balie TopSPA XS zostały zaprojektowane z myślą o intensywnym użytkowaniu. Z powodzeniem mogą zmierzyć się z surowym, fińskim klimatem. Wkład akrylowy posiada wyprofilowane siedziska oraz dodaje reprezentacyjny wygląd oraz ułatwia utrzymanie czystości wewnątrz, a także zapewnia balii do sauny większą żywotnością.

 

Te wszystkie modele są najlepszym wyborem dla aktywnych użytkowników, charakteryzują się zwiększoną odpornością na działanie środowiska zewnętrznego, funkcjonalnością i ergonomią miejsc do masażu.

 

Duża balia plastikowa do kąpieli to idealne połączenie naturalnych, nowoczesnych i niezwykle trwałych materiałów.

 

Charakterystyka balii plastikowych CityTub, FinnTub, TopSpa XS

 

Rozmiar: średnica zewnętrzna 180 cm, średnica wewnętrzna 166 cm.

 

Wysokość: zewnętrzna wysokość 111 cm.

 

Pojemność: duża balia plastikowa ma 6 miejsc do siedzenia.

 

Materiał wkładu: polietylen, akryl.

 

Obudowa: fińska sosna wysokiej jakości i wytrzymałości Lunawood. Naturalne czyste thermo drewno nie zawiera żywic, związków chemicznych, kleju itd. To wszystko gwarantuje oryginalność produktu i niezawodność konstrukcji.

 

 

 

Typ instalacji

 

  • wewnątrz (w domu, w saunie) lub na zewnątrz (w ogrodzie, na tarasie). Relaks i przydatność niezależnie od pory roku.

 

 

 

Okres gwarancji

 

  • 2 lata do użytku prywatnego, 6 miesięcy w komercyjnym użyciu.

 

 

 

Dodatkowe opcje

 

    + LED podświetlenie, system masażu powietrznego, zewnętrzne podgrzewacze wody, systemy oczyszczania i UV-dezynfekcji wody, system sterowania i inne akcesoria.

 

Biorąc pod uwagę preferencje naszych klientów stworzyliśmy dla Państwa różne warianty zestawów plastikowych balii ogrodowych z wkładem.

Wszystkie balie plastikowe oraz balie plastikowe do kąpieli są oryginalnym, ręcznie wykonywanym produktem fińskim!

 

Balia plastikowa CityTub
Balia akrylowa do kąpieli TopSpa XS
Balia plastikowa FinnTub
Balia plastikowa TopSpa XS
Balia akrylowa TopSpa XS
Balia akrylowa do kąpieli CityTub