FINSKÝ SUD "PRESTIGE"

FINSKÝ SUD "PRESTIGE"
FINSKÝ SUD "PRESTIGE"
FINSKÝ SUD "PRESTIGE"

Gorąca beczka "Prestige" jest zaprojektowanа w stylu japońskim i w tendencji do oszczędzania zasobów. Japończycy słyną z czystości, która utożsamiana jest z pięknem. Gorące beczki zaprojektowane tak iż miejsca siedzące są wbudowane w podłoże i ściany. To zmniejsza wymaganą ilość wody do kąpieli, a zatem i koszty energii do jej podrzewania. Ponadto, wewnętrzna powłoka polimerowa pozwala rozwiązać raz dwa zadania - dodaje gorącej balii reprezentacyjny wygląd i gwarantuje minimalną pielęgnację powierzchni. Aby skorzystać z gorącej beczki wystarczy jedynie wypełnić ją wodą, podpalić w piecyku wcześniej przygotowane drewno i odczekać kiedy się nagrzeje.

 

Gorąca beczka Prestige

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Charakterystyka gorącej beczki Prestige

 

Rozmiar: standardowy średnica 150 cm, wielka beczka 180 cm.

 

Pojemność: 6 lub 8 miejsc do siedzenia.

 

Wysokość: standardowa zewnętrzna wysokość 110 cm, ale w razie potrzeby może być 150cm.

 

Głębokość:  standardowa wewnętrzna głębokość 90 cm, ale jesteśmy gotowi zarówno jak zwiększyć, tak i zmniejszyć jej.

 

Objętość: całkowita objętość wynosi 1050 lub 1600 l.

 

 

 

Typ instalacji

 

  • wewnątrz lub na zewnątrz.

 

 

Woda

 

  • gorąca lub zimna. Hydroterapia (terapia Kneippa) pomaga leczyć i likwidować stres. Działa na układ oddechowy, neuromięśniowy, krążenia. Ciało powinno być silne, aby reagować na nagłe zmiany temperatury.

 

 

 

Konfiguracja

 

  • gorąca beczka Prestige składa się z bocznych sektorów i części podstawy. Każdy sektor wstępnie zmontowany z desek, wewnętrzne szwy między którymi przetwarzane specjalnym uszczelniaczem, który nadaje wytrzymałość szwom i usuwa możliwość wystąpienia wycieków, po czym powierzchnia wewnętrzna pokryta materiałem polimerowym. Dno składa się z trzech części i wykonane w podobny sposób. Gorąca beczka wyposażona jest w spust denny.

 

 

 

Materiał

 

  • gorące beczki wykonane są z fińskiej termo sosny Lunawood o podwyższonej jakości i wytrzymałości. Naturalne czyste thermo drewno nie zawiera żywic, związków chemicznych, lakieru lub kleju.

 

Pokrycie: Wewnętrzne ścianki i dno są pokryte ekologicznym elastycznym polimerem z wysoką wytrzymałością i odpornością na wodę. Powłoka ułatwia oczyszczanie powierzchni i nadaje gorącej balii piękny wygląd, powierzchnia się staje błyszczącą i gładką . Na zewnętrzną stronę gorącej beczki i ławy polimer się nie nakłada, ale wszystko zależy od żądania klienta (wszysto jest mozliwe).

 

 

 

Okres gwarancji

 

  • 2 lata do użytku prywatnego, 6 miesięcy w komercyjnym użyciu.

 

 

 

Dodatkowe opcje

 

    + systemy oczyszczania i UV-dezynfekcji wody, zewnętrzne podgrzewacze wody, system masażu powietrznego, system zarządzania, LED podświetlenie i drewniane akcesoria.

 

Gorąca beczka gwarantuje niezwykłą fizyczną i duchową przyjemność z kuracji zdrowotnej w japońskim stylu!