VÍŘIVKA "POLAR"

Vířivka Polar AquaKing
Vířivka Polar AquaKing
Vířivka Polar AquaKing
Vířivka Polar AquaStar
Vířivka Polar AquaStar
Vířivka Polar AquaStar

Dżakuzi ogrodowe "Polar" zaprojektowane są specjalnie do użytku całorocznego na zewnątrz i zawiera systemów hydromasażu (masaż wodny lub wodno-powietrzny) i aeromasażu (masaż powietrzny).  Fińskie dżakuzi ogrodowe pozwala w zaciszu własnego podwórka zebrać rodzinę lub znajomych, rozmawiać i cieszyć się pływaniem. Nasze dżakuzi ogrodowe służą aby pomóc utrzymać zdrowy styl życia i dostać maksymalny zwrot z inwestycji!

 

 

Dżakuzi ogrodowe AquaKing

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dżakuzi ogrodowe Polar AquaKing produkują się w następujących wersjach:

  • AquaKing Jets - c jednym lub dwoma sektorami hydromasażu,
  • AquaKing Standard - bez hydromasażu.

 

Poza tym mamy przyjemność zaoferować Państwu dżakuzi ogrodowe z dodatkowa izolacją ale bez systemów wszelkiego masażu, co da możliwość korzystania z wanny spa jak z drewnianego mini basenu.

 

Dżakuzi ogrodowe AquaStar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dżakuzi ogrodowe Polar Aquastar są idealne dla każdego, kto chce być właścicielem najlepszego. Praca ręczna i nowoczesna technologia - wszystko co najlepsze dla Państwa.

 

Ogrodowe dżakuzi AquaStar – to 4 miejsca z hydromasażem.

 

Charakterystyka dżakuzi ogrodowych Polar

 

Rozmiar: wanny ogrodowe Polar AquaKing oraz Polar AquaStar mogą być produkowane w dwóch rozmiarach – średnica wewnętrzna 150 cm. albo 180 cm.

 

Geometria konstrukcji: Polar Aquaking - dżakuzi ogrodowe okrągłe z ozdobnym wielokątnym obramowaniem, Polar AquaStar - ma kształt kwadratu.

 

Pojemność: 6 lub 8 miejsc do siedzenia.

 

Wysokość: zewnętrzna wysokość 112 cm.

 

Głębokość: standardowa wewnętrzna głębokość 90 cm, co pozwala znajdować się w niej pół siedzącej, prawie w całości pokryty wodą, co odróżnia wanny spa ogrodowe od plastikowego jacuzzi z pozycją półleżącą.

 

Objętość: całkowita objętość wewnętrzna 1050 l. i 1600 l. odpowiednio.

 

 

 

Woda

 

  • zimna lub ciepła. Standardowo dżakuzi ogrodowe są wyposażone elektrycznym podgrzewaczem wody i termicznie izolowane. Ale od tego można zrezygnować aby użyć jej jako zimną beczkę po saunie. Jako wyposażenie dodatkowe można zainstalować zewnętrzny podgrzewacz wody na drewno.

 

 

Konfiguracja

 

  • dżakuzi ogrodowe Polar w wewnętrznej konstrukcji są podobne do modeli Prestige różnica tylko w tym, że podłoga, obudowa, skrzynka z wyposażeniem mają pełną izolację termiczną. Zewnętrzna obudowa też jest wykonana z thermo sosny i pokryta olejem w celu ochrony przed promieniowaniem UV. O niskie koszty utrzymania zadba specjalna termopokrywa!

 

 

 

Materiał

 

  • elitarne dżakuzi ogrodowe spa Polar są wykonane z najlepszego surowca - fińskiego termo drewna Lunawood  z wykorzystaniem sprzętu High-Tech. Drewno modyfikowane termicznie jest niezwykle wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne, dzięki czemu w odróżnieniu do drewna naturalnego nie wymaga ono żadnej impregnacji. Do produkcji drewna modyfikowanego nie stosuje się żadnych chemikaliów. Drewno modyfikowane termicznie to produkt odporny na działanie warunków atmosferycznych, pleśń, itp. Szczegółowo o pozytywnych argumentach thermo sosny prosimy przeczytać tutaj.

 

Pokrycie: wewnętrzne ściany, siedzenia i podłoga pokryte ekologicznie czystym polimerem, który charakteryzuje się elastycznością, wysoka udarność oraz ma odporność na ścieranie i na wodę. Powłoka ułatwia oczyszczanie powierzchni i nadaje piękny wygląd, powierzchnia się staje gładką i błyszczącą.

 

 

 

Typ instalacji

 

  • dżakuzi ogrodowe do użytku prywatnego i publicznego są specjalnie zaprojektowane do instalacji na zewnątrz pod gołym niebem do użytku całorocznego. W razie potrzeby wanna spa okrągła z hydromasażem może być zainstalowana na tarasie lub w pomieszczeniu.

 

Wanna ogrodowa z dodatkowa izolacją "AquaKing" i "AquaStar" może z powodzeniem być używana w temperaturze do -30°C.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Izolacja termiczna

 

  • tylko pełna! Izolacja podłogi, obudowy, skrzynki z wyposażeniem wykonana jest styropianem wysokiej gęstości, grubości 30-50 mm. Energooszczędna pokrywa wykonana jest z pianki wysokiej gęstości, grubości 50-70 mm. Górna warstwa wykonana jest z winylu najwyższej klasy.

 

Izolacja termiczna zapobiega utracie ciepła i zapewnia pełną ochronę drewnianego jacuzzi i sprzętu. Wewnętrzna temperatura utrzymuje się bardzo długo, nawet w zimie. To znacznie zmniejsza koszty na podgrzanie wody!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wynik testu w ciągu sezonu zimowego pokazał, że zużycie energii elektrycznej w celu zapewnienia pracy podgrzewacza elektrycznego i systemy filtracji (utrzymanie temperatury wody w spa ogrodowej na poziomie +37°C) wynosi około 5 kWh dziennie.

 

 

 

 

Okres gwarancji

 

  • 2 lata do użytku prywatnego i 6 miesięcy do komercyjnego.

 

 

 

Dodatkowe opcje

 

    + systemy dezynfekcji i oczyszczania wody, łączenie zewnętrznych podgrzewaczy - elektrycznego i na drewno, LED podświetlenie.

 

Różne modyfikacje dżakuzi ogrodowych – najlepszy wybór wśród wyrobów z drewna, żywotność 10 lat, cena za jakość!

Zapraszamy!

wanna ogrodowa