GRILLS >

CLASSIC-MODELLBESCHREIBUNG

Der CLASSIC Betongrill mit stufenloser Höhenverstellung des Ofenrostes wird seit 1992 für die anspruchsvollen Bedingungen Finnlands produziert. Der robuste Korpus des Grills besteht aus Spezialbeton (hitzebeständig, frostbeständig), der sowohl Flammen als auch Schneestürmen standhält.

 

Die Modellreihe CLASSIC

Betongrill CLASSIC
Betongrill CLASSIC GARDEN
Betongrill CLASSIC KOLI

Charakterystyka modelu ClassicRozmiary: średnica 150 cm, 180 cm oraz 200 cm.


Pojemność: balia ogrodowa ma 6, 8 lub 10 miejsc do siedzenia (zdejmowane ławki).


Wysokość: standardowa zewnętrzna wysokość balii ogrodowej 110 cm, ale w razie potrzeby może być 150cm.


Głębokość: wewnętrzna głębokość 90 cm, co pozwala znajdować się w niej w pozycji półsiedzącej, prawie w całości pokryty wodą, co odróżnia beczkę od jacuzzi.
Typ instalacji


  • na świeżym powietrzu (na zewnątrz) lub w pomieszczeniu (wewnątrz)Woda


  • zimna, gorąca. Balia ogrodowa może być używana jako zimna balia fińska (lodowa), a także z ciepłą lub gorącą wodą. Ciepła balia ogrodowa jest znanym od wieków sposobem na relaks.Konfiguracja


  • w procesie produkcji wykorzystana jest technologia łączenia desek na pióro-wpust, które ściągnięte między sobą obręczami ze stali nierdzewnej, bez użycia kleju, uszczelniaczy, gwoździ. Beczki do sauny są całkowicie szczelne, nie przepuszczają wody, zawsze i w każdej porze roku są gotowe do użycia.


Zdejmowane ławki! Jesteśmy jedynym producentem, który zaprojektował zdejmowane ławki co daje większą wygodę wewnątrz dla nóg. Poza tym oczyścić wewnętrzną powierzchnię balii ogrodowej pod ławkami stało o wiele łatwiej i szybciej.
Materiał


  • balia ogrodowa jest wykonana z fińskiej termososny Lunawood. Naturalne czyste termodrewno nie zawiera związków chemicznych, żywic, kleju lub lakieru, a także nie jest pokryte polimerami.


Pokrycie: brak wewnętrznej powłoki polimerowej. Balia ogrodowa Basic, zarówno wewnątrz jak i zewnętrznie niczym nie pokryta, bo wtedy zniknie najważniejsza jej istota - bezpośredni kontakt drewna z wodą i nasycenie wody naturalnymi substancjami.

Okres gwarancji


  • 2 lata do użytku prywatnego, 6 miesięcy w komercyjnym użyciu.
Dodatkowe opcje


     +