REFERENZEN

«MASAŻ RAMION I PLECÓW. TO ŚWIETNIE!»
Używamy spa, głównie dla relaksu po ciężkim dniu. Wrażenia z kąpieli w spa po prostu niesamowite.

Po podróży na polowanie lub rybołówach siedzimy w wodzie i relaksujemy się, a to zwykle trwa 2-3 godziny.

Po długim dniu w mieście albo w lesie jest naprawdę doskonale uzyskać masaż jak dla ramion i pleców, tak i dla zmęczonych nóg. Absolutna rewelacja!
Najlepsze życzenia od zadowolonego klienta!

Morten, Jurmo, Finlandia

«IDEALNE NA 40 URODZINY MOJEJ ŻONY!»

Gorąca beczka jest bardzo dobra – doskonałej jakości. Piec na drewno działa idealnie.
Dostawa była w sobotę, pierwsza kąpiel była już w niedzielę. Bardzo fajnie! To było idealne dla 40 urodzin mojej żony – była bardzo szczęśliwa!
Gorąca beczka kąpielowa wygląda bardzo ładnie i otrzymała już kilka pochlebnych opinii od moich znajomych..
Dziękuję za miłe i innowacyjne rozwiązania!

Erik, Tromsø, Norwegia

«DZIECI TEŻ LUBIĄ KĄPIEL. TO JEST DUŻY PLUS!»
Po długim wyszukiwaniu w internecie ofert sprzedaży balii ogrodowych mój przyjaciel Eric znalazł takie produkty i poinformował mi o tym.
Szukałem balię drewnianą, "która działa", a teraz je też mam. Poza tym, na szczególną pochwałę zasługuje termo drewno Lunawood.
Muszę przyznać, że spodziewałem się uzyskać produkt wysokiej jakości, a dziś mogę śmiało powiedzieć, że dokonałem właściwego wyboru! Dzieciom też się podoba taka kąpiel.

Stig, Kvaløysletta, Norwegia

«PRZYWRACANIE CIAŁA PO TRENINGU I ZAWODACH»
Ostatnio zauważyłem, że regeneracja jest bardzo ważna. Postanowiłem połączyć ciepło i zimno. Latem używam chłodzące zabiegi wodne w balii kąpielowej praktycznie każdego dnia. Zimą nie ma nic lepszego niż gorąca woda w balii drewnianej po tygodniu wzmocnionych treningów. W ten sposób kąpiel działa jako źródło ciepła, a fińska zima bierze na siebie chłodzenie.
Balia drewniana do ogrodu stała się jednym ze środków do osiągnięcia lepszego wyniku!

David, Vörå, Finlandia

«KUPILIŚMY BECZKĘ KAPIELOWĄ DO LETNIEGO DOMKU»
Komunikacja z producentem odbywało się płynnie. Pracownik, z którym rozmawiałam, zrobił na mnie wrażenie godnej zaufania osoby. Utrzymywaliśmy kontakt przez telefon i za pośrednictwem e-mailu.
Woda, której temperatura była pierwotnie +18°C, nagrzana do +30°c przez dwie godziny. Wtedy pierwsi pływacy dostali się do beczki. Ale mogę zauważyć, że idealna temperatura to +35°C. Jeśli jest ona wyższa, tym woda jest zbyt gorąca.
U wszystkich pozostały piękne uczucie od pływania!

Lena, Övermalax, Finlandia

«OSIĄGNĘLIŚMY OSZCZĘDNOŚCI I KĄPIEL SPRAWIA NAM RADOŚĆ»
Gorąca beczka została dostarczona w określonym dniu. Ta beczka nie ma być używana w zimie, więc do nas podeszła model bez izolacji termicznej, ale z elektrycznym podgrzewaniem wody. Balia dała nam wiele nowych możliwości na spędzenie letnich wieczorów. Od połowy lata i dalej, kilka razy w tygodniu jesteśmy zadowoleni z systemu aeromasażu. Było nas 8 osób. Woda nagrzewa się do +25-35°C przez około 3 godziny, a koszty energii elektrycznej są całkowicie bezbolesne dla portfela. W dodatku, działa filtrowanie, co zmniejsza zużycie wody.

Jaakko, Järvelä, Finlandia

«POLECAMY WSZYSTKIM TAKĄ BALIĘ DO SAUNY!»
Kupiłem balię Exclusive prawie pół roku temu, i już wiele razy cieszył się pływaniem w niej, i będę korzystać w przyszłości. Cała rodzina jest bardzo szczęśliwa z tego, że ją mamy i wszyscy jesteśmy pod wrażeniem wysokiej jakości balii do sauny i podgrzewacza wody, a system masażu jako "wisienka na torcie".
Zachęcamy wszystkich do zakupu tej samej balii do kąpieli, każdy będzie w stanie uzyskać trochę luksusu w codziennym życiu.
Cieszcie się!

Claes, Uppsala,  Szwecja

«WYBRALIŚMY SPA Polar AquaKing Jets Z PIECEM NA DREWNO»
Najpierw omówiliśmy balię ogrodową z podgrzewaczem wody na drewno, ale kiedy zobaczyliśmy wszystkie możliwe warianty drewnianych SPA , wybór stał się pomiędzy opcjami z podgrzewaczem elektrycnym lub piecem na drewno. Po wielu pytań i negocjacji zatrzymaliśmy się na uniwersalnym rozwiązaniu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu, nasze oczekiwania zostały spełnione. Producent opracował dobrze działający produkt oraz różni się przyjaznym i pomocnym serwisem obsługi klienta. Ofert dużo, ale lider jest jeden!

Klaus, Särö, Szwecja

«U NAS POJAWIŁA SIĘ BALIA OGRODOWA Prestige!»

Przez długi czas myśleliśmy o zakupie beczki drewnianej do kąpieli, która by dobrze wyglądała, w niej było wygodnie leżeć oraz która będzie łatwa do obsługi i czyszczenia. Ławki w balii są połączone z podstawą i ze ściankami. Oznacza to mniejszą ilość wody. Beczka łatwa w czyszczeniu. Naszym zdaniem wszystkie te korzyści są wiele warte. Nie ma nic bardziej wspaniałego niż kąpiel w gorąncej beczce w nocy pod gwiazdami w otoczeniu zapalonych wokół nas świec. Wszystko jest bardzo wygodne. Chcemy serdecznie polecić te beczki do kąpieli.

Henrik, Uppsala, Szwecja

«JESIEŃ I ZIMA TO NAJLEPSZY CZAS DO KĄPIELI!»
Znalazłam to kiedy szukałam beczkę do kąpieli w Google. Świetna informacja i szybka odpowiedź na pytania. Dostawa była wykonana z dokładnością w uzgodnionym terminie. Moi przyjaciele i ja lubimy cieszyć się przez beczkę drewnianą, która daje spokój i ładuje nową energią. Już wcześniej lubiła się kąpać, więc wiem, że jesień i zima to najlepszy czas do kąpieli. Widok z naszej beczki wspaniały! Jestem pewna, że pływanie nadaje mi wiele radości na kolejne lata! Bardzo się cieszę, że wybraliśmy fińską beczkę wysokiej jakości!

Susanne, Sösdala, Szwecja

«NAPRAWDĘ DOBRA SAUNA DLA MAŁEJ KOMPANII!»

Kupiłem saunę przez żądanie oferty od producenta. Obsługa była godna pochwały i na etapie uzyskiwania warunków oraz na etapie zamówienia. Dali mi odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania.

Sauna nagrzewa się szybko.

My świetnie się bawiliśmy. Było cudownie patrzeć z okna na świt.
Dziękuję za pozytywne emocje i korzyści dla zdrowia.

 

Hilkka, Hamina, Finlandia