FIŃSKIE MINIBASENY OGRODOWE

Bazując na naszym 35-letnim doświadczeniu oraz jako największy producent całorocznych drewnianych minibasenów w Europie przedstawiamy Państu nasze minibaseny z masażem. Drewniany minibasen jest wyspą naturalnego zrownia i dobrego samopoczucia i charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania oraz autorskimi rozwiązaniami technicznymi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wybierając minibasen SpaDealers możesz się spodziewać przełomowych innowacji w funkcjonowaniu i projektowaniu drewnianych spa. Minibasen SpaDealers to jedna z najlepszych inwestycji w zdrowie i samopoczucie. Minbaseny ogrodowe Polar przeznaczone są do celów rekreacyjno-rehabilitacyjnych. Minibasen ogrodowy SpaDealers będzie idealnym wyborem dla tych, którzy szukają dużej spa wanny z mocnym masażem, zaawansowanymi funkcjami i naturalnym wyglądem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasz ekskluzywny i innowacyjny system pielęgnacji wody utrzymuje ją w świeżości i czystości przy minimalnym nakładzie pracy. Minibaseny ogrodowe AquaStar mają filtry, przez które przepływa cała woda nawet kiedy dysze są włączone - czyli wtedy, kiedy oczyszczona woda jest tak potrzebna.

 

 

Występujący w każdym minibasenu unikalny system oświetleniowy pozwala na ustawienie koloru światła. Tak więc możesz dostroić światło do swojego nastroju.

 

Wszystkie minibaseny Polar AquaStar wyposażone są standardowo w system hydroterapii (masaż powietrzny i hydromasaż). Hydroterapia rodzi się z połączenia ciepła, wody i powietrza. Ciepło polepsza przepływ krwi służącej do uzdrowienia uszkodzonych tkanek. Woda w minibasenie zmniejszjąc ciężar ciała łagodzi napięcie stawów oraz mięśni. Powietrze przez strumienie odciąża układ nerwowy. System hydromasażu gwarantuje optymalną mieszankę woda/powietrze. Niektórzy potrzebują silnego strumienia aby rozluźnoć węzły masy mięśniowej, innym wystarczy kąpać się w objęciu łagodzącej wody, która odświeża umysł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdajemy sobie sprawę, że na rynku dostępnych jest wiele różnych minibasenów. Chcemy, abyś każdy wiedział, że jako twórcy drewnianych minibasenów ogrodowych, działamy inaczej od innych, zaczynając od sposobu, w jaki tworzymy nasze drewniane minibaseny spa, a kończąc na dbałości o klienta.

minibasen ogrodowy
minibasen ogrodowy
minibasen ogrodowy