FIŃSKA SAUNA OGRODOWA BECZKA BARREL SAUNA

gotowa sauna fińska
gotowa sauna fińska
gotowa sauna fińska
sauna beczka
sauna beczka
sauna beczka
sauna beczka
sauna beczka
sauna beczka

Fińska sauna ogrodowa beczka pionowa oraz beczka sauna pozioma "Barrel Sauna" są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich ceniących sobie relaks przy wysokiej temperaturze.

Sauna beczka to najbardziej tradycyjna forma, znana w Finlandii od wieków i wykonana z wysokiej jakości fińskiej thermo sosny. Oprócz pięknego wyglądu sauny zewnętrzne charakteryzują się również dużym stopniem funkcjonalności.

 

Gotowa sauna fińska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W fińskiej saunie beczce wewnątrz można zainstalować piec na drewno 16 kW lub elektryczny 6 kW. Półki umieszczone z dwóch stron wzdłuż ścian. Sauna beczka może mieć przedsionek.

 

Sauna beczka Barrel sauna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sucha fińska sauna z piecem elektrycznym wraz z kamieniami (dwa warianty zabudowy półek).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gotowa sauna fińska z piecem na drewno (jeden wariant zabudowy półek).

 

Sauna beczka jest tradycyjnym sposobem utrzymania w zdrowiu i dobrym samopoczuciu ich użytkowników szczególnie w okresie zimowych chłodów. To wszystko rewelacyjnie wpływają na układ krązenia, oddechowy, czy chociażby wspomagają metabolizm, dzięki czemu pomagają w procesie odchudzania.

 

Charakterystyka sauny beczki Barrel sauna / Sauna Tub

 

 

Rozmiar: dwie modyfikacje o średnicy 180 cm. oraz 200 cm.

 

Pojemność: 5-6 wygodnych miejsc do siedzenia.

 

Wysokość: pionowa sauna beczka 250 cm., pozioma sauna 210 cm.

 

Głębokość: rozmiar wewnętrzny 180 cm.

 

 

Materiał

 

  • fińska beczka sauna wykonana jest z fińskiej thermo sosny Lunawood. Naturalne termodrewno nie zawiera związków chemicznych, żywic, lakieru lub kleju. Szczegółowo o argumentach termodrewna.

 

 

 

Dodatkowe opcje

 

    + LED podświetlenie i pojemnik na wodę.

 

 

 

Zalety sauny beczki

 

  • Uniwersalność konstrukcji. Sauna becka daje możliwość zainstalowania pieca na drewno lub elektrycznego, co pozwala Państwu uzyskać maksymalnie par na sucho lub na mokro do wyboru.
  • Oszczędność. Dzięki małej powierzchni, braku kątów, powietrze wewnątrz nagrzewa się szybko i równomiernie. Temperatura w fińskiej saunie osiągnie optymalnych temperatur w ciągu ok. 20 minut, oszczędzając drewno i energię!
  • Instalacja. Nie wymaga ogromnej rzeszy, dla zabudowy wystarczająco płaskiej powierzchni utwardzonych. Fińska sauna gotowa może być z powodzeniem umieszczona na działce domu jednorodzinnego, tarasie lub przystani. Harmonijnie wpisuje się w naturalny krajobraz, będzie ozdobą każdego ogrodu.
  • Mobilność. Gotowa sauna fińska lub sucha sauna ogrodowa ma rozkładaną konstrukcję i niewielki ciężar, co pozwala przenosić lub przewozić ją w razie potrzeby.
  • Przyjazna dla środowiska. Wykonana w technologii tradycyjnej z fińskiej thermososny Lunawood, bez kleju oraz chemicznych impregnatów co gwarantuje maksymalnie długi okres eksploatacji. Szczegółowo o argumentach termososny.
  • Korzyści. Sauna beczka przyspiesza krążenie, metabolizm, rozluźnia mięśnie, przyspiesza leczenie chorób dróg oddechowych, regeneruje ciało po znacznym wysiłku i oczyszcza organizm z toksyn. W Polsce łaźnia parowa często utożsamiana jest z sauną parową. Jednak sauna i łaźnia różnią się znacznie od siebie. Temperatura w suchej saunie fińskiej sięga 100-110°C. Tradycyjne sauny parowe charakteryzują się temperaturą do 50°C i wilgotnością sięgającą nawet 100 procent.

 

Fińskie powiedzenie mówi: "Z sauny może korzystać każdy, kto potrafi do niej dojść. A jeżeli choremu nie pomoże spirytus i sauna, to znaczy, że już nic mu pomóc nie może".

 

Cena jest uzasadniona jakością. Łatwy montaż! Od razu po instalacji jest gotowy do użycia. To będzie tylko jeden dzień, a zachwycać i dawać zdrowie będzie przez lata. Sauna beczka - najlepsza jakość prosto z Finlandii.