GOTOWE ZESTAWY

AKCESORIA

MODELE

PARTNERZY

FIŃSKA WANNA "RELAX"

Ekologiczne fińskie wanny "Relax" fińskiego producenta SpaDealers Oy to są niepowtarzalny styl i harmonia płynąca z natury. Oferujemy piękne, przyjemne w dotyku ofuro w tym z masażem o doskonałej estetyce jedno bądź dwuosobowe. Fińskie wanny mogą same w sobie stanowić element pomieszczenia i znajdują zastosowanie podczas kąpieli schładzającej po saunie, idealnie sprawdzają się także jako wolnostojące ciepłe wanny w domowej łazience.

 

Fińskie wanny Relax

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Główne zalety owalnych fińskich wanien są praktyczność oraz wygoda. Kąpiel w fińskiej wannie z masażem jest o wiele przyjemniejsza i bardziej relaksująca, niż w wannach żeliwnych, z laminatu czy akrylowych.

 

Charakterystyka fińskich wanien:

 

Rozmiar: wewnętrzne szerokość 63cm i długość 127cm (wewnątrz), wysokości ścian w zależności od modelu 53-90cm.

 

Pojemność: idealne dla 1-2 osób (zdejmowane ławki).

 

Objętość: fińska wanna dwuosobowa wymaga 490 l. natomiast jednoosobowa 280 l. wody.

 

Woda: gorąc, zimna. Każda fińska wanna może być używana z zimną wodą, oprócz tego jako głęboka wanna do sauny wyposażona podgrewaczem elektrycznem lub piecem opalanym drewnem. Zanurzenie w gorącej wodzie pozwala zrelaksować ciało i zahartować organizm.

 

Konfiguracja: w procesie produkcji wanien Relax wykorzystana technologia łączenia desek na pióro-wpust, które ściągnięte między sobą obręczami ze stali nierdzewnej, bez użycia kleju. Niektóre modele są termicznie izolowane.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokrycie: wewnętrzne ścianki wanien i dno mogą być pokryte ekologicznym elastycznym polimerem z wysoką wytrzymałością i odpornością na wodę. Powłoka ułatwia oczyszczanie powierzchni i nadaje wannom piękny luksusowy wygląd.

 

Materiał: fińska wanna jest wykonana z fińskiejgo thermo drewna Lunawood.

 

Typ instalacji: wewnątrz lub na zewnątrz.

 

Okres gwarancji: 2 lata do użytku prywatnego, 6 miesięcy w komercyjnym użyciu.

 

Dodatkowe opcje: systemy oczyszczania i dezynfekcji wody, zewnętrzne podgrzewacze wody, systemy aeromasażu, system sterowania, LED podświetlenie i drewniane akcesoria.

 

Różne modele fińskich wanien owalnych – cena za jakość, najlepszy wybór m.in. gwarantują nieograniczoną trwałość!

 

Fińska wanna – bogata zawartość w kompaktowej formie!

 

fińska wanna Relax
fińskie wanny
fińska wanna
fińska wanna