FIŃSKA WANNA - WYSPA FIŃSKIEGO STYLU

Fińskie wanny Relax można uznać za potomków swoich odległych przodków, które śmiało patrzą w przyszłość. Fińska wanna - to połączenie naturalnego piękna, użyteczności, trwałości i wysokiej jakości zgodnie z wymaganiami. Nowoczesne łazienki, tarasy lub ogrody już dość długo prowadzą ukrytą walkę między praktycznością i designerską ekstrawagancją. I jeśli wygrywa ekstrawagancja, to na tym terenie ustawia się coś wyjątkowego. Przykładem tego są fińskie wanny: okrągłe lub owalne.

Fińskie wanny
Fińska wanna
Fińska wanna

Głównym celem tworzenia fińskich wanien było pragnienie, aby wprowadzić w życie naturalność. Przyjemne uczucie w kontakcie drewnianej powierzchni ze skórą trudno porównać z inną przyjemnością. Wszystko to przyczyniło się do tego, że drzewo stało się doskonałą przynętą dla wyrafinowanego konsumenta, który chciał mieć stylową i rzadką rzecz, że w pełni rekompensuje pewne niepraktyczności a złożoność obsługi. Nowoczesny design fińskich wanien oraz oryginalne kolory sprawiają, iż wnętrze każdej łazienki lub wygląd ogrodu nabierze niezwykłego uroku.

Na szczególną Państwa uwagę zasługują akrylowe fińskie wanny TopSpa z drewnianą obudową oraz możliwością instalacji korzystnego i potężnegoaero aeromasażu i hydromasażu.

Fińskie wanny
Fińska wanna

Fińskie wanny z wkładem akrylowym - to korzystne połączenie piękna, funkcjonalności i naturalnego termodrewna Lunawood, które nie będzie gnić i psuć się co najmniej 20 lat. Technologia jego produkowania opatentowana w Finlandii. Wewnątrz i z zewnątrz taka akrylowa wanna wygląda uroczyście i elegancko. Drewno emanuje ciepłem, kształt oferuje pełne odprężenie a harmonijne usłojenie wspaniale uspokaja. Zgodnie z feng shui drzewo wypełnia teren wokół wanny pozytywną energią, a okrągłe i owalne kształty ochronią od tworzenia negatywnej energii.