GRILLE > MODYFIKACJE MODELU GRILL HEART >

GRILL DO ZABUDOWY GRILL HEART SD

SPECYFIKACJA:

Producent:

Valugrilli

Wysokość:

51 cm.

Szerokość:

67 cm.

Głębokość:

54 cm.

Waga:

36 kg.

ZESTAW:

korpus grilla


popielnik


ruszt paleniskowy


ruszt grillowy (60 x 46cm)


Aranżacja ogrodu przed domem nie jest tak łatwą sprawą. Warto  wykonać projekt ogrodu i wyznaczyć miejsce na grilla. Grill ogrodowy do zabudowy GRILL HEART SD  (drzwiczki stalowe) da się wykorzystać do instalacji w ogrodzie czy w innym miejscu przy domu i w pełni korzystać z uroków przygotowywania i spożywania posiłków na zewnątrz.

 

Grill ogrodowy posiada korpus ze stali malowanej proszkowo, 2-stronny ruszt ze stali nierdzewnej 60 x 46 cm., a wewnątrz - ruszt paleniskowy z popielnikiem. Ruszt grillowy posiada dwie strony: jedna strona idealnie nadaje się na grillowanie, a druga strona na której znajduje się stojak, będzie wygodna do postawienia naczynia na ogniu. Regulacja wysokości paleniska z drewnem / węglem odbywa się za pomocą pokrętła umieszczonego obok rusztu grillowego. 

Drzwiczki posiadają adapter, dzięki któremu istnieje możliwość na wysunięcie drzwi do przodu (o 50 lub 90 mm). Adapter jest potrzebny przy zamontowaniu grilla głębiej w płaszczyźnie roboczej.

 

Murowany grill ogrodowy - projekt z cegły, kamienia czy z klinkieru -  jest świetnym pomysłem na grill w ogrodzie. Wkład grilla GRILL HEART SD stanie się sercem Twojej kuchni ogrodowej. Fińscy producenci w pełni zadbali o wygodę i funkcjonalność takiego grilla, a także komfort użytkowania i estetykę wyglądu. U nas możesz kupić grille do zabudowy do kuchni ogrodowej i kompleksów grillowych w najbardziej korzystnych cenach.

DODATKOWE AKCESORIA

ZALETY FIŃSKICH GRILLI  OGRODOWYCH VALUGRILLI

  • wszystkie produkty cechuje wysoka jakość wykonania
  • mają oryginalny design i praktyczność
  • wyjątkowo wygodne i łatwe w obsłudze
  • świetna kontrola temperatury grillowania
  • wielofunkcjonalne urządzenia 
  • trwałość konstrukcji na wiele lat
  • wysoka odporność na warunki atmosferyczne
  • grillowanie na naturalnym drewnie jest zdrowsze
  • całoroczne urządzenia przenośne lub stacjonarne

Z własnym grillem Valugrilli z łatwością przygotujesz pyszny posiłek nawet dla dużej grupy osób!

 

Zainwestuj w sprzęt marki Valugrilli, której zaufały już tysiące klientów na całym świecie! Wykonanie z materiałów wysokiej jakości oraz rozwiązania konstrukcijne gwarantują niezawodne działanie grilla. Zestaw jest bardzo prosty w montażu oraz po złożeniu natychmiast gotowy do użycia.