GRILLE > MODYFIKACJE MODELU MODERNO/HELSINKI >

GRILL Z KAMIENIA HELSINKI GWT

SPECYFIKACJA:

Producent:

Valugrilli

Wysokość:

224 cm.

Szerokość:

124 cm.

Głębokość:

72 cm.

Waga:

275 kg.

ZESTAW:

korpus grilla

stolik z granitu

wkład kominkowy z szybą

kopuła z daszkiem

popielnik

ruszt paleniskowy

ruszt grillowy (60 x 46cm)

ruszt do podgrzewania

Grill ze steatytu HELSINKI GWT to piękny i trwały grill kominek ogrodowy, który nadaje się na taras, zadaszenie lub altanę. Część grillowa wykonana jest ze stali nierdzewnej, a poręczny blat z granitu. 


Planując miejsce na grilla w ogrodzie warto zadbać o dobrze przemyślany projekt. Grill kominek ze steatytu pozwala na łatwe dopasowanie do każdego typu aranżacji ogrodu czy tarasu. Altana z grillem, kominek na taras, wiata grillowa, altana z kominkiem i grillem. 


Steatyt jest naturalnym materiałem, który ma niezwykłe termiczne właściwości. Kominki zbudowane ze steatytu potrafią szybko się nagrzewać, akumulować przyjęte ciepło, a gdy palenisko przygasa - potrafią je powoli stopniowo oddawać. Ciepło oddawane jest za pomocą promieniowania całej powierzchni kominka przez wiele godzin. Jednocześnie kominki ze steatytu nigdy się nie przegrzewają, a ich temperatura na zewnątrz obudowy zawsze pozostaje bezpieczna w stosunku do dotyku.


Dlaczego warto się zdecydować na grill kominek ze steatytu? 

Głównie dlatego, że kominek z grillem na tarasie lub w altanie pozwoli na sprawne i wygodne grillowanie, a także ogrzeje w chłodniejsze wieczory i zapewni komfortowe miejsce do wypoczynku i spożywania posiłków na zewnątrz. Solidnie wykonany grill o nowoczesnej stylistyce będzie Ci służyć przez lata, warto postawić na ten sprawdzony model!

DODATKOWE AKCESORIA

ZALETY FIŃSKICH GRILLI  OGRODOWYCH VALUGRILLI

  • wszystkie produkty cechuje wysoka jakość wykonania
  • mają oryginalny design i praktyczność
  • wyjątkowo wygodne i łatwe w obsłudze
  • świetna kontrola temperatury grillowania
  • wielofunkcjonalne urządzenia 
  • trwałość konstrukcji na wiele lat
  • wysoka odporność na warunki atmosferyczne
  • grillowanie na naturalnym drewnie jest zdrowsze
  • całoroczne urządzenia przenośne lub stacjonarne

Z własnym grillem Valugrilli z łatwością przygotujesz pyszny posiłek nawet dla dużej grupy osób!

 

Zainwestuj w sprzęt marki Valugrilli, której zaufały już tysiące klientów na całym świecie! Wykonanie z materiałów wysokiej jakości oraz rozwiązania konstrukcijne gwarantują niezawodne działanie grilla. Zestaw jest bardzo prosty w montażu oraz po złożeniu natychmiast gotowy do użycia.