GRILLE > MODYFIKACJE MODELU TAMPERE/KATOSGRILLI >

GRILL ZE STALI KATOSGRILLI STEEL GDMF

SPECYFIKACJA:

Producent:

Valugrilli

Wysokość:

220 cm.

Szerokość:

140 cm.

Głębokość:

74 cm.

Waga:

180 kg.

ZESTAW:

korpus grilla

stolik w metalowej ramie

wkład kominkowy z szybą

kopuła, daszek, komin 2х1m.

popielnik

ruszt paleniskowy

ruszt grillowy (60 x 46cm)

ruszt do podgrzewania

Grill KATOSGRILLI to genialnie zaprojektowany grill, który idealnie pasuje zarówno do wiaty, jak i do altany. Wyróżnia się spośród innych grilli do ustawienia pod zadaszeniem swoją funkcjonalnością i elegancją. Konstrukcja z podwójną obudową sprawia, że zewnętrzna część grilla nie nagrzewa się, a frontalne i boczne stoliki w stalowym okuciu ułatwiają pracę przy grillu. Grill wyposażony jest w kopułę dymną, dwuczęściowy komin (2 x 1 m), daszek przeciwdeszczowy. Kuchnia ogrodowa z grillem wykonana z trwałych materiałów, przystosowanch do warunków panujących na zewnątrz i dlatego służyć będzie przez lata.

 

Ten grill posiada ruszt paleniskowy z bezstopniową regulacja wysokości, 2-stronny ruszt grillowy 60 x 46 cm. (funkcja grillowanie/stojak pod naczynie) oraz ruszt pośredni do podgrzewania ze stali nierdzewnej. Kuchnia ogrodowa z grillem KATOSGRILLI daje możliwość wypróbować przepisy na grilla, które będą idealne na wiele okazji. Grillowanie umożliwia przyrządzenie wielu potraw, wyjątkowo smaczne szybkie przekąski na grilla oraz wyrafinowane slow food!

 

Zaproś przyjaciół i rodzinę na przyjęcie przy grillu! Model KATOSGRILLI STEEL GDMF posiada szklane drzwi i może służyć również jako przytulny kominek. Widok płonącego ognia relaksuje i tworzy ciepły, romantyczny klimat.

DODATKOWE AKCESORIA

ZALETY FIŃSKICH GRILLI  OGRODOWYCH VALUGRILLI

  • wszystkie produkty cechuje wysoka jakość wykonania
  • mają oryginalny design i praktyczność
  • wyjątkowo wygodne i łatwe w obsłudze
  • świetna kontrola temperatury grillowania
  • wielofunkcjonalne urządzenia 
  • trwałość konstrukcji na wiele lat
  • wysoka odporność na warunki atmosferyczne
  • grillowanie na naturalnym drewnie jest zdrowsze
  • całoroczne urządzenia przenośne lub stacjonarne

Z własnym grillem Valugrilli z łatwością przygotujesz pyszny posiłek nawet dla dużej grupy osób!

 

Zainwestuj w sprzęt marki Valugrilli, której zaufały już tysiące klientów na całym świecie! Wykonanie z materiałów wysokiej jakości oraz rozwiązania konstrukcijne gwarantują niezawodne działanie grilla. Zestaw jest bardzo prosty w montażu oraz po złożeniu natychmiast gotowy do użycia.