GRILLE > MODYFIKACJE MODELU LAPPI/PALLAS >

GRILL ZE STALI PALLAS

SPECYFIKACJA:

Producent:

Valugrilli

Wysokość:

220 cm.

Szerokość:

109 cm.

Głębokość:

109 cm.

Waga:

80 kg.

ZESTAW:

korpus grilla

kopuła z daszkiem

rury pośrednie 2 szt.

stolik boczny 6 szt.

popielnik

pogrzebacz

ruszt paleniskowy

 ruszt grillowy 60x46 cm

stojak na naczynia

 patelnia żęliwna 45 cm

 deska z tacą na tłuszcz 2 szt.

✓ fiksator z uchwytem 2 szt.

Jaki grill ogrodowy wybrać? Najczęściej wybierane są dwa rodzaje grilla: grill węglowy lub gazowy. Polecamy fiński grill PALLAS - wygodny, praktyczny, wielofunkcjonalny.  To jest sprzęt z mechanizmami podnoszącymi i obracającymi, który umożliwia jednoczesne przyrządzenie różnych potraw na otwartym ogniu (drewnie) lub węglu drzewnym. Cechą charakterystyczną fińskiego grilla jest obecność kopuły dymowej i komina do montażu w altanach, tarasach i tradycyjnych fińskich domkach zwanych „kota”.

 

Grill PALLAS to grill wyspa, który będzie efektownie prezentować się w altanie lub pod zadaszeniem. Palenisko, nóżki i ruszt paleniskowy wykonane ze stali malowanej proszkowo. Kopuła z daszkiem przeciwdeszczowym ze stali nierdzewnej. Półka pośrednia oraz stoliki boczne - drewno sosnowe.

 

Grillowanie jest tym przyjemniejsze, im mamy lepszy sprzęt do tego. Grill posiada elementy obrotowe z bezstopniową regulacją wysokości, co pozwala na kontrolowanie temperatury grillowanych dań. Wysokiej jakości wyposażenie podstawowe urozmaica możliwości gotowania i sprawia, że ​​grillowanie będzie jeszcze bardziej satysfakcjonujące. 

 

Fińskie grille to wyjatkowa ideologia grillowania i sposób spędzania wolnego czasu. Grill wyspa daje miłośnikom tradycyjnego grillowania na węglu drzewnym możliwość delektowania się smakiem potraw, pachnących ogniem i dymem, oraz zapewnia niepowtarzalny klimat wspólnego biesiadowania przy grillu.

DODATKOWE AKCESORIA

ZALETY FIŃSKICH GRILLI  OGRODOWYCH VALUGRILLI

  • wszystkie produkty cechuje wysoka jakość wykonania
  • mają oryginalny design i praktyczność
  • wyjątkowo wygodne i łatwe w obsłudze
  • świetna kontrola temperatury grillowania
  • wielofunkcjonalne urządzenia 
  • trwałość konstrukcji na wiele lat
  • wysoka odporność na warunki atmosferyczne
  • grillowanie na naturalnym drewnie jest zdrowsze
  • całoroczne urządzenia przenośne lub stacjonarne

Z własnym grillem Valugrilli z łatwością przygotujesz pyszny posiłek nawet dla dużej grupy osób!

 

Zainwestuj w sprzęt marki Valugrilli, której zaufały już tysiące klientów na całym świecie! Wykonanie z materiałów wysokiej jakości oraz rozwiązania konstrukcijne gwarantują niezawodne działanie grilla. Zestaw jest bardzo prosty w montażu oraz po złożeniu natychmiast gotowy do użycia.