GRILLE > MODYFIKACJE MODELU VGP/TULISTELLA >

GRILL ZE STALI Z WKŁADEM BETONOWYM TULISTELLA

SPECYFIKACJA:

Producent:

Valugrilli

Wysokość:

28 cm.

Szerokość:

92 cm.

Głębokość:

92 cm.

Waga:

88 kg.

ZESTAW:

korpus grilla

regulator wysokości

wkład betonowy

regulator obrotu

popielnik

pogrzebacz

ruszt paleniskowy


ruszt grillowy (54 x 45cm)

stojak na naczynia

 patelnia

 deska z tacą na tłuszcz

Jeżeli szukasz pomysłu na palenisko ogrodowe z rusztem, które przede wszystkim ma efektownie prezentować się w Twoim ogrodzie, to koniecznie polecamy nowoczesne grille z wkładem betonowym. Ten rodzaj grilla bez wątpienia przyciąga uwagę. Grill TULISTELLA to palenisko grill na niskich nóżkach. Idealnie sprawdzi się na podwórku, tarasie lub na otwartej przestrzeni. Cechuje go duża wytrzymałość i estetyczne wykonanie. 

 

Grill TULISTELLA daje nam dużo większe możliwości w porównaniu do tradycyjnych palenisk z rusztem. Pozwala na korzystanie z dodatkowych akcesoriów, daje możliwość jednoczesnego gotowania różnych produktów w różnych temperaturach. Przygotujemy na nim duże kawałki ryby z grilla, całego kurczaka grill oraz warzywa, a nawet cały obiad z grilla. 

 

Palenisko grilla jest wykonane z betonu żaroodpornego i odpornego na warunki atmosferyczne, a reszta ramy wykonana jest ze stali malowanej proszkowo. Wysokiej jakości wyposażenie podstawowe zapewnia przygotowanie szerokiej gamy potraw na grillu bez wysiłku: grill ma dziewięć różnych stanowisk roboczych do szybkiej instalacji urządzeń, które można szybko przymocować do stojaka lub obrotnicy. W skład podstawowego wyposażenia wchodzą dwie powierzchnie do gotowania (ruszt grillowy i stojak na naczynia), patelnia do smazenia, deska do grillowania ryby z tacą na tłuszcz. Deskę można przesuwać po zewnętrznej stronie grilla, co zwiększa wygodę grillowania.

 

Uwaga! Osłona przed wiatrem dostępna jest jako dodatkowa opcja. Osłona przed wiatrem ze stali nierdzewnej sprawia, że ​​korzystanie z grilla jest wygodniejsze przy wietrznej pogodzie. Osłonę można przesuwać po zewnętrznej stronie grilla w pożądanym kierunku.

DODATKOWE AKCESORIA

ZALETY FIŃSKICH GRILLI  OGRODOWYCH VALUGRILLI

  • wszystkie produkty cechuje wysoka jakość wykonania
  • mają oryginalny design i praktyczność
  • wyjątkowo wygodne i łatwe w obsłudze
  • świetna kontrola temperatury grillowania
  • wielofunkcjonalne urządzenia 
  • trwałość konstrukcji na wiele lat
  • wysoka odporność na warunki atmosferyczne
  • grillowanie na naturalnym drewnie jest zdrowsze
  • całoroczne urządzenia przenośne lub stacjonarne

Z własnym grillem Valugrilli z łatwością przygotujesz pyszny posiłek nawet dla dużej grupy osób!

 

Zainwestuj w sprzęt marki Valugrilli, której zaufały już tysiące klientów na całym świecie! Wykonanie z materiałów wysokiej jakości oraz rozwiązania konstrukcijne gwarantują niezawodne działanie grilla. Zestaw jest bardzo prosty w montażu oraz po złożeniu natychmiast gotowy do użycia.