Firma Spadealers Oy znajduje się w mieście Korsnäs, na zachodzie Finlandii (region Pohjanmaa). Zakład, założony w 1981 roku, był początkiem rodzinnego przedsiębiorstwa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co oferujemy

W Spadealers opracowali rozwiązania konstrukcyjne i produkują drewniane balie, spa, sauny z materiału przyjaznego dla środowiska – z skandynawskiej sosny termo modyfikowanej LunaWood. Posiadany sprzęt pozwala z łatwością realizować nasze plany inżynieryjne. Produkcja jest certyfikowana, wiele naszych rozwiązań są opatentowane.

 

Jakość

Certyfikat potwierdzający zgodność systemowi zarządzania jakością z normą ISO 9001:2015, co jest dowodem wiarygodności firmy i jej holistycznego podejścia do zapewnienia wysokiej jakości produktów .

 

Na co Państwo możecie liczyć, jeśli skontaktujecie z nami:

Przemyślane podejście i racjonalność - nie oferujemy kąpieli i spa "tanio i jakościowo", nasza cena jest zgodna z osiągniętym wynikiem.

Niezawodność - wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały i sprzęt.

Gwarancja - udzielamy gwarancji na nasze produkty: 2 lata do użytku prywatnego i 6 miesięcy dla komercyjnego.

Profesjonalizm – produkujemy kąpieli wysokiej jakości, wykorzystujemy nowoczesne technologie, mamy praktyczne doświadczenie, uważnie podchodzimy do wszystkich drobiazgów.

 

Jako podsumowanie

Za plecami Spadealers są zadowoleni klienci, którzy otrzymali nawet więcej, niż się spodziewali.
Belie ogrodowe Spadealers eksploatują się w Finlandii, Szwecji, Norwegii, Francji, Niemczech, wielkiej Brytanii, Holandii, Rosji, Ukrainie.

 

Można nam zaufać!

 

Motto firmy 'Where Quality and Service Meet' (Gdzie spotykają się jakość i serwis) mówi o wysokich ambicjach, ale traktujemy to, jako naturalne pragnienie, aby być najlepszymi.

Dzięki wysokiej eksploatacyjnej jakości produkty Spadealers korzystają się zasłużoną popularnością wśród konsumentów na całym świecie. Gwarantujemy brak odpowiedników pod względem jakości i trwałości.

 

Produkty firmy Spadealers na targach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O SPADEALERS

Spadealers
Spadealers
Spadealers
Spadealers
Spadealers
Spadealers
Spadealers
Spadealers