АКСЕССУАРЫ ДЛЯ КУПЕЛЕЙ И ДЖАКУЗИ

 

  • Górne ozdobne obramowanie. Drewniane obramowanie pełni funkcję podstawki dla napojów i innych drobiazgów, a także jest estetycznym zakończeniem górnej krawędzi pionowej deski.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Zewnętrzne schodki. Z ich pomocą użytkownikowi łatwiej wejść do środka i wydostać się z beczki. Standardowe modele schodów wiodące do balii składją się z dwóch stopni, a specjalna - z trzech stopni, trzeci (górny) z których jest izolowaną pokrywą skrzynki gdzie może być umieszczony niezbędny elektryczny sprzęt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Zagłówek ze sztucznej skóry. Środek ochronny zapewnia prawidłowe i naturalne wygięcie kręgosłupa w okolicy szyi. Jak wynik rozluźniają się mięśnie szyi, głowa umieszczona jest wygodne, naczynia są uwalniane i poprawia się krążenie krwi. Zagłówek mocowany jest do dekoracyjnego obramowania i sprawia proces kąpieli i odpoczynku w bardziej wygodny i zrelaksowany.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Pokrywy. W celu ochrony wody od zanieczyszczeń, oszczędności energii i minimalizacji strat temperatury dostępne są trzy modele pokrywy do fińskich beczek: winylowa termoizolacyjna (pokrywa posiada cztery sprzączki do mocowania, odporna na promieniowanie UV) albo drewniana. Pokrywa stanowi konstrukcję z dwóch równych związanych części, który pozwala otwierać tylko pół beczki.

 

Do owalnych wanien ofuro:


 

 

 

 

 

 

 

 


Do wanien spa, minibasenów lub dżakuzi:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do fińskich balii z podgrzewaniem:

Zewnętrzne schodki
drewniane schodki do balii ogrodowej
Zagłówek ze sztucznej skóry
pokrywa do dżakuzi
pokrywa termiczna do balii ogrodowej
pokrywa do dżakuzi