info[@]finnspa365.eu

ГРИЛИ >

ОПИСАНИЕ МОДЕЛИ CLASSIC

Бетонный гриль CLASSIC с бесступенчатой ​​регулировкой высоты колосниковой решетки производится с 1992 года для жестких условий Финляндии. Прочный корпус гриля изготовлен из специального бетона (жаропрочного, морозостойкого), выдерживающего как огонь, так и метели.

 

Модельный ряд CLASSIC

Бетонный гриль CLASSIC
Бетонный гриль CLASSIC GARDEN
 Бетонный гриль CLASSIC KOLI

Charakterystyka modelu Classic 1111

 

 

Rozmiary: średnica 150 cm, 180 cm oraz 200 cm.

 

Pojemność: balia ogrodowa ma 6, 8 lub 10 miejsc do siedzenia (zdejmowane ławki).

 

Wysokość: standardowa zewnętrzna wysokość balii ogrodowej 110 cm, ale w razie potrzeby może być 150cm.

 

Głębokość: wewnętrzna głębokość 90 cm, co pozwala znajdować się w niej w pozycji półsiedzącej, prawie w całości pokryty wodą, co odróżnia beczkę od jacuzzi.

 

 

 

Typ instalacji

 

w pomieszczeniu (wewnątrz) lub na świeżym powietrzu (na zewnątrz).

 

 

Woda

 

zimna, gorąca. Balia ogrodowa może być używana jako zimna balia fińska (lodowa), a także z ciepłą lub gorącą wodą. Ciepła balia ogrodowa jest znanym od wieków sposobem na relaks.

 

 

Konfiguracja

 

w procesie produkcji wykorzystana jest technologia łączenia desek na pióro-wpust, które ściągnięte między sobą obręczami ze stali nierdzewnej, bez użycia kleju, uszczelniaczy, gwoździ. Beczki do sauny są całkowicie szczelne, nie przepuszczają wody, zawsze i w każdej porze roku są gotowe do użycia.

 

Zdejmowane ławki! Jesteśmy jedynym producentem, który zaprojektował zdejmowane ławki co daje większą wygodę wewnątrz dla nóg. Poza tym oczyścić wewnętrzną powierzchnię balii ogrodowej pod ławkami stało o wiele łatwiej i szybciej.

 

 

 

 

Materiał

 

balia ogrodowa jest wykonana z fińskiej termososny Lunawood. Naturalne czyste termodrewno nie zawiera związków chemicznych, żywic, kleju lub lakieru, a także nie jest pokryte polimerami.

 

Pokrycie: brak wewnętrznej powłoki polimerowej. Balia ogrodowa Basic, zarówno wewnątrz jak i zewnętrznie niczym nie pokryta, bo wtedy zniknie najważniejsza jej istota - bezpośredni kontakt drewna z wodą i nasycenie wody naturalnymi substancjami.

 

 


 

Okres gwarancji

 

2 lata do użytku prywatnego, 6 miesięcy w komercyjnym użyciu.

 

 

 

Dodatkowe opcje

 

     + system oczyszczania wody, zewnętrzne podgrzewacze wody, system masażu powietrznego, system sterowania, LED podświetlenie i drewniane akcesoria.