HYDROMASAŻ, AEROMASAŻ

Doskonałym rozwiązaniem jest połączenie masażu wodnego i powietrznego, które pozwala doskonale zrelaksować się w trakcie kąpieli. Specjalnie dysze pozwalają na efektywny masaż, który uwalnia od napięcia i relaksuje. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Pulsująca woda poprawia ukrwienie skóry, rozluźnia mięśnie, obniża poziom stresu, redukuje uczucie zmęczenia oraz wpływa korzystnie na komfort duszy i ciała.

 

System dysz pozwala na kompletny wybór masażu, od najintensywniejszego i stymulującego po zabiegi łagodniejsze. Niektórzy potrzebują silnego strumienia, innym wystarczy kołysać się w obięciu łagodzącej wody. W wyniku kombinacji dwóch rodzajów masaż staje się bardziej łagodny, zmęczenie powoli oddala się ustępując miejsca dobremu samopoczuciu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • System hydromasażu. Podczas korzystania z hydromasażu, dzięki potężnej 900 W pompie, poddajemy się wpływowi strumieniowi wody, wzbogaconemu o moc strumienia powietrza. W miejscach, w których dotyka ciała strumień wody z bąbelkami, reguluje się ciśnienie krwi w mięśniach, uspokaja je i orzeźwia. Wodno-powietrzny masaż ma zbawienny wpływ na umysł i eliminację uczucia niepokoju, depresji.

  • System masażu powietrznego (aeromasażu). Dzięki 700 W pompie masaż powietrzny jest delikatniejszym masażem niż hydro lub wodno-powietrzny. Efekt rehabilitacji wynika z faktu, że woda i pochodzących z dysz powietrze mają różną temperaturę. Masaż uzupełnia pieszczota bąbelków powietrza wypuszczanych przez dmuchawy.

 

O zasadach ich pracy i fizjologicznym działaniu hydromasażu i aeromasażu na ciało człowieka prosimy przeczytać tutaj (wkrótce).

HYDROMASAŻ (obszar pleców, 6 dysz):

- 1 dysza nakierowanego działania 4,5"
- 1 dysza nakierowanego działania 3,3"
- 2 dysze pulsujące 2"
- 2 dysze nakierowanego działania 2"

AEROMASAŻ (obszar nóg, 1 dysza):

- 1 nakierowana dysza z 25 otworami