WYNAJEM BALII OGRODOWEJ, DŻAKUZI

Uzyskaj przyjemność z kąpieli w fińskich baliach. Wynajmij jacuzzi z korzyścią! Mamy przyjemność przedstawić Państwu nową usługę dotyczącą wynajmu komfortowo wyposażonych balii ogrodowych lub dżakizi ogrodowych z Finlandii. W swojej ofercie posiadamy modele spa ogrodowych różnych modyfikacji, co pozwala w pełni zaspokoić różnorodne potrzeby klientów.

Do Państwa dyspozycji oferujemy następne usługi:

  • krótkoterminowy wynajem balii / dżakuzi, np.sesja zdjęciowa, urodziny itd. (2 dni);
  • srednioterminowy wynajem balii / dżakuzi, np.dla atrakcji eventowych, imprezy itd. (3-4 dni);
  • długoterminowy wynajem balii / dżakuzi, np. do produkcji filmowej, wydarzeń marketingych itd. (7 dni i więcej).

Wieloletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku pozwala nam zaoferować usługę charakteryzującą się:

  • konkurencyjnymi cenami;
  • terminowością realizacji zleceń;
  • dostosowaniem oferty do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Klientom proponujemy warunki cenowo-organizacyjne adekwatne. W raz ze wzrostem częstotliwości i długości wynajmów ustalone warunki współpracy mogą ulec zmianie na jeszcze bardziej korzystne.

Państwo szukają i chcą przeżyć coś wyjątkowego? Nasze mobilne produkty pomogą w tym wszystkim. Mogą one być umieszczone praktycznie w dowolnym miejscu.

Poniżej znajduje się lista najbardziej popularnych pakietów i cen naszych usług. Zapewnij relaks dla swojego ciała. Przez cały rok (w mroźne zimowe dni, świeże wiosnę wieczory, ciche letnie noce lub chłodne jesienne dni) ciesz się pływaniem w naturze! Ceny podane są przy standardowych warunkach.

Usługa

Ceny (z VAT)

7 dni w tygodniu (poniedziałek - niedziela) 

7 x 150 zł. = 1050 zł.

4 dni w tygodniu (poniedziałek - czwartek)

4 x 200 zł. = 800 zł.

3 dni w tygodniu (piątek - niedziela)

3 x 250 zł. = 750 zł.

Weekend (sobota - niedziela)

2 x 300 zł. = 600 zł.

Dostawa do 30 km

2 zł. / km

Dostawa ponad 30 km

4 zł. / km

W okresie świątecznym (Boże Narodzenie i Nowy Rok) obowiązują specjalne ceny. Uprzejmie prosimy skontaktować się z nami aby omówić i zorganizować zamówienie w odpowiednim czasie.

 

Prosimy Państwa spojrzeć na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać więcej informacji:

Jak oferujemy minibaseny? Dostarczamy i w pełni instalujemy dżakuzi ogrodowe, informujemy jak to wszysto działa. Oferujemy Państwu również pełna instrukcję obsługi i wszystkie urządzenia niezbędne do korzystania z fińskiego dżakuzi.

Jak szybko nagrzewa się woda w balii ogrodowej? Szybkość podgrzewania wody zależy od mocy pieca lub podrzewacza, ilośći wody (jeden człowiek - około 10 cm poziomu wody), jakości drewna (drobne i suche, wilgotność poniżej 10%), temperatury powietrza i zamknięcia balii pokrywą. Na przykład, przy temperaturze powietrza 0°C, woda w balii nagrzewa się w około 1,5 – 4 godziny.

Gdzie można umieścić dżakuzi ogrodowe? Ono może być umieszczone w dowolnym miejscu na świeżym powietrzu, nawet w gęsto zaludnionych obszarach. Fundament, na którym stoi fińska balia do kąpieli musi być stabilny (podkład betonowy lub z zagęszczonego żwiru) lub może być zbudowany za pomocą drewnianego szkieletu, ane nie może być umieszczone bezpośrednio na trawie.

Jak często trzeba wymieniać wodę w dżakuzi? Częstotliwość zależy od pogody i higieny człowieka. Wodę należy wymieniać raz na 1-3 dni. Przy użyciu filtrów, dodatków chemicznych lub systemu dezynfekcji jedną wodę można wykorzystać do kąpieli w ciągu 1-2 miesięcy.

Jak długo można utrzymać wodę w minibasenie zimą? W mróz nie można zostawiać wodę bez podgrzewania, bo woda w piecu i rurach bardzo łatwo zamarza. Wymagamy przy mrozie odprowadzić wodę z pieca oraz minibasenu po kąpieli.


Serdecznie zapraszamy do swiatu relaksu!

 

Nasze warunki wynajmu (umowa oraz regulamin korzystania z balii) są wysyłane na żądanie.

 

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par 1 Kodeksu Cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny.

Gwarantujemy wysoki standard naszych usług!

wynajem balii ogrodowej
wynajem dżakuzi

W celu otrzymania kompleksowej informacji o oferowanej przez nas usłudze dotyczącej krótko-, średnio- i długoterminowych wynajmów balii lub dżakuzi prosimy o kontakt: +48 573 491 858

 

Oferujemy Państwu wynajem balii z masażem lub minibasenu dla wszelkiego rodzaju imprez: od rodzinnych świąt do klubowych imprez.

 

 

"Gorąca beczka była absolutnie genialna i komfortowa. Wzięliśmy ją na 7 dni. Całej rodzinie bardzo się podobało. Dostawa, instalacja i instrukcje były na miejscu. Dziękujemy! W przyszłości chętnie będziemy korzystać z Państwa usług bez wahania. Fińska balia od SpaDealers spełniła nasze oczekiwania. To super!"

 

 

"Niektórzy ludzie mogą pomyśleć, że to trochę za drogo aby wynająć balię kąpielową na weekend, ale co ona zrobiła? Połączyła tyle ludzi razem aby zrelaksować się w zaciszu własnego ogrodu. To był mój pierwszy raz wynajmu fińskiego dżakuzi z masażem i to nie będzie ostatni! Prosta w użyciu. W 100% polecam tą firmę! Doskonała obsługa od początku do końca."

 

 

"Wynajęlyśmy balię ogrodową na urodziny. Została dostarczona, skonfigurowana i przetestowana. Impreza miała ogromny sukces, czemu sprzyjała doskonała obsługa, wysokiej jakości sprzęt oraz skuteczne ustawienia. Łatwa w obsłudze i utrzymaniu, używały ją w ciągu czterech dni i wszystko się spodobało. W pełni polecamy."

 

 

Wynajmij balię z nami - to takie proste!